valiant

Valiant | brave

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
valiant

Keď chcete porovnať kto viac zlikvidoval Slovensko, či Fico, či Matovič, tak si skúste predstaviť, že to, čo tu zažívame posledné 3 roky, by trvalo 12 rokov...
(Arpád Soltész)

 
Lodovik
Lodovik | 13.1.2023 17:14

A co tym chce akoze povedat? Ze tie mega rozkradacky, unosy a vrazdy boli lepsie ako Matovicove hadzanie sa o zem a nadavanie na Sulika?


Homer
Homer | 13.1.2023 19:10

Ja som to pochopil tak, že ak by sme tu tie Igiho atomofky a šírenie nenávisti mali 12 rokov, tak tu nikto normálny žiť a pracovať neostane.


Lodovik
Lodovik | 13.1.2023 20:07

Aha, cize ideme porovnavat, za koho vlady sa normalni ludia stahovali zo slovenska rychlejsie? No to je celkom zaujimava sutaz :)


tato
tato | 14.1.2023 22:35

Takže Matovič môže za covid aj vojnu na Ukrajine? A vôbec, inde v Europe bolo a je všetko OK? Nemali pandémiu, infláciu, lebo nemali Matoviča?


Lodovik
Lodovik | 14.1.2023 22:38

@tato Skor si myslim, ze je to myslene tak, ze Matovic by za kazdych okolnosti mal s ludmi konflikty, vymyslal atomovky a rozvracal spolocnost, aj keby z neba padali peceny holuby.


tato
tato | 15.1.2023 09:23

Lodovik, atomofky môže Matovič vymyšľať, sam by ich nepresadil, ak by ostatní mu to neschvalili. Takže maslo na hlave majú ostatní. Čo sa týka konfliktov, to sa nedostatky a prehrešky majú prehliadať a zametať pod koberec, len aby neboli konflikty? Ak Matovič videl prehrešky a hriešnikov, nuž ich konfrontoval. Na druhej strane, ak Matovič robil chyby, ostatní tiež nenechali Matoviča na pokoji. Pritom Matoviča často ničili bez príčiny, len do neho naschvál špŕtali, lebo im Matovič stúpal na kurie oká. Pre mňa sú najhorší alibisti, čo strkajú hlavu do piesku, nič nevidia, len aby neprišli do konfliktu.


obserr
obserr | 15.1.2023 10:58

suhlas s tatom .. myslim, ze arpad by nechcel zazit Fica ako premiera pocas tych troch rokov .. klin klinom: tipujem, ze sputnik by tu bol skor ako za Matovica a uhorske vojska by sme sli na pomoc ruskym :)


Lodovik
Lodovik | 15.1.2023 13:42

@tato Ked islo o Borisa, Matovic strkal hlavu do piesku. Ale zato nadaval na vedcov, ze su idioti a verejne utocil na sefku SUKLu, ktora len robila svoju pracu. Zlaty klinec bolo zvolenie generalneho prokuratora, ktoreho podporval aj Fico. Neschopnost a pokrytectvo.


tato
tato | 16.1.2023 00:10

Lodovik, znova sa pýtam, či Matovič rozhodoval alebo poslanci a ministri? Matovič zvolil Žilinku, alebo to boli poslanci? A ďalej, Lipšic je špeciálny prokurátor a akosi o ňom nepočuť. Ak je Žilinka podliak a nečinný, prečo nekoná Lipšic? Všetci tu vykrikujete, akoby Matovič mal neobmedzenú moc a ostatní ministri a poslanci boli len štatisti. Toto je neschopnosť a pokrytectvo.


Lodovik
Lodovik | 16.1.2023 02:02

@tato Za prve, zo vsetkych veci co som napisal si si vybral jednu, takze asi s ostatnymi suhlasis.

Za druhe, volba generalneho prokuratora bol absolutne najdolezitejsi bod celeho volebneho obdobia a Matovic vyhral volby ako predseda protikorupcnej strany. To bola jeho najvacsia uloha, keby neurobil nic ine, len zvolil schopneho a cisteho prokuratora, bol by to uspech. On to ale uplne dodrbal, a ty este povies, ze on s tym nic nema. Tak naco tam je, ked ani ako vitaz volieb nevie nic uzitocne spravit?


tato
tato | 16.1.2023 07:39

Reagujem a píšem o podstatných veciach, na nepodstatné niekedy nereagujem. Voľba gen. prokurátora najpodstatnejší bod. Je to možné, akurát zas a znova opakujem, nezáleži to len na Matovičovi, tým skôr , ak Oľano nemali väčšinu a navyše si museli "kúpiť" Kollára, ak chceli mať vládnu väčšinu.
Pozrime sa však na nás, na voličov. Na jednej strane sa tvárime a máme zbožné želanie pozatvárať gaunerov, na druhej strane množstvo ľudí volí Smerohlasy, Kotleby, Rodiny, SaSky a čo ja viem čo ešte, čo vôbec nemajú prioritu gaunerov pozatvárať. Práve naopak, považuje ich za ideál na ich obraz. A s takými ľuďmi-voličmi chceme to tu zmeniť a nastoliť spravodlivosť?
Jediná vec, čo môžem s tebou ako-tak súhlasiť, že Matovič po voľbách zmenil rétoriku a prestal byť razantný voči smeráckym gaunerom. Do akej mieri sa na tom pripísala celosvetová covid pandémia, ktorej sa bolo nutné prioritne venovať a ktorá všetko ovplyvňovala u nás a vo svete, je otázne a hodné uvažovania.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader